POCHUTINKY OVOCNÉ Kamínky

POCHUTINKY OVOCNÉ Kamínky

Živé laskominy nebo dokonce laskominy jsou ve skutečnosti ideální pro oslavy i akce! A také, ovocná chuť je vlastně neustále pokutována kamarády a domácnostmi.

 

POCHUTINKY OVOCNÉ Kamínky

🥘Potřebné materiály

Komponenty pro tento pokrm se ve skutečnosti snadno připravují a shromažďují. Pokud jste skutečně vytvořili nabídky Rice Krispies před, rozumíte tomu propíchnutí, ale řiďte se mými pokyny uvedenými níže v případě, že vaše nejlepší jídlo je ve skutečnosti poněkud odlišné ve srovnání s mým.

Máslo – používám slané máslo, protože obsahuje trochu více chuti k obchodům. Pokud používáte nesolené máslo, doporučuji přidat sodík, aby se chutě skutečně odlišily!
Malé Marshmallows – Ooey-gooey potěšení je vlastně marshmallow-made. Ujistěte se, že používáte čisté marshmallows.
Vanilla Essence – Můj malý trik pro další jednu věc, která vytváří tyto obchody stojí mimo.
Fruity Stones Grain – Celebrita odhalení. Rozhodně nejsou jen na ranní jídlo! Ujistěte se, že vaše zrno je skutečně čisté, abyste se mohli plně zabývat „krispie“!

 

TIPY A POZNÁMKY K RECEPTŮM

Úplně nejlepší složkou (kromě jejich konzumace) je vlastně to, že se vlastně jedná o nepečený pokrm. Jejich výkon musí být po nějakou dobu úžasný, ale předtím, než se zaříznou přímo do tyčí velikosti pamlsku, proto držte své koně a strategii předem, časově. Pokud je všechny rozkouskujete, dokud jsou ještě útulné, rozloží se a vytvoří nechutný nepořádek.
Zrno potažené marshmallow z velké části nenakládejte přímo do připravené pánve, protože to jistě způsobí obtížné obchody s ovocnými peckami. Toužíte po té větrané křupavé struktuře, která se rozpouští ve vašich ústech.

 

🔪 NÁVOD KROK ZA KROKEM

Tyto obchody jsou skutečně příjemné vydělávat, stejně jako postup je ve skutečnosti jednoduchý a rychlý. Zdlouhavá složka je ve skutečnosti doba ochlazení, která má co do činění s hodinou.

Pokud máte skutečně mladé lidi, rádi s vámi vytvoří nabídky Fruity Stones. Ve skutečnosti jsou fantastické na nákupy kuchařů, lahůdky po škole, šoky z krabičky na oběd a kamarády.

 

1. Potřete máslem

nebo dokonce jemně naolejujte pánev na vaření o rozměrech 9 x 13 palců ,nebo dokonce sbírejte pánev přicházející od bodu k bodu spolu s pergamenovou zprávou.

2.Na sporáku

Rozmrazte ½ hrnku slaného másla ve velkém hrnci nad sníženým teplem. Když je máslo skutečně rozmrazené, přidejte marshmallows (rezervujte si 1 hrnek marshmallow na později, pokud chcete, celkem 15 uncí zcela na jídlo) a také promíchejte do vrstvy úplně. Pokračujte v míchání, dokud každý z marshmallow skutečně nerozmrazí, poté odstraňte pocházející z teplého zdroje.

 

3.V mikrovlnce

Ve velké mixovací nádobě rozmrazte marshmallow spolu s ½ hrnku slaného másla, počínaje 1 minutou za tepla. Pokračujte v vytápění domu v 30sekundových krocích, míchejte mezi vytápěním domu, dokud marshmallows skutečně úplně nerozmrazí. Během tohoto postupu sledujte směs marshmallow-másla, protože všechny mikrovlny se liší.

 

4. Zamíchejte

1 lžička vanilkové esence, poté 9 hrnků zrna Fruity Stones a zbývající část 1 hrnku marshmallows, kterou si rezervujete. Důkladně vmíchejte zrno a promíchejte, dokud není každé zrno skutečně pokryto rozmraženými marshmallows.

 

5.Přesuňte se

zakryté zrno Fruity Stones pro vaši připravenou pánev, poté použijte máslem namazanou stěrku, voskovaný protokol nebo dokonce prsty namočené v posypu nebo dokonce másle a opatrně zatlačte mix Fruity Stones přímo na úroveň.

 

6.Collection se zabývá ven, stejně jako umožnit všem z nich úžasné minimálně hodinu před nabídkou a řezání.

Toto jídlo vytvoří asi 16 porcí, ale vše závisí na tom, jak přesně zmenšujete části. Vystupujte spolu se sklenkou studeného mléka a vychutnejte si své ovocné pecky!

Nathan Evans