NEJLEPŠÍ RECEPT NA BÍLÝ DORT

Tento dort je vlastně tou pravou dortovou miskou, jakou kdy budete potřebovat. Ve skutečnosti je to opravdu skvělé. Tato bílá dortová forma je ve skutečnosti hladká, zcela vlhká a útulná. Nejlepší složkou je, že ve skutečnosti není přehnaně sladká – jednoduše úplně tuhne spolu se sladkou chutí dalších zubních výplní a polevy. Fantastická bohatá, úplná chuť, která jistě zvýrazní jakýkoli druh polevy, jakýkoli typ zubní výplně, stejně jako polevy a jistě potěší každého jedlíka!

JAK UDĚLAT DORT KROK ZA KROKEM:
Mezi mé preferované vysoké prémie kolem tohoto dortu ve skutečnosti patří to, že je ve skutečnosti jednoduchý a také vypadá naprosto útulně a vlhký.

Velmi počátečních různých 6 vajec. Umožněte, aby se vaječné bílky postavily při pokojové teplotě. po dobu 30 minut. Rozložené máslo také. {Pokud si v současné době vytváříte vlastní podmáslí, bude pro to skutečně skvělý čas}

JAK VYRÁBIT VLASTNÍ PODMÁSLO
Vytvořit si vlastní podmáslí, říkáte? ANO! Ne vždy mám k dispozici skutečně hojné sametové podmáslí, když minutu podněcuji k vaření. Proto vytvářím svůj velmi osobní! Opravdu jsem objevil několik z mých preferovaných jídel na vaření, včetně podmáslí. Pomáhá udržovat vlhkost a zároveň dodává fantastickou chuť.
Chcete-li získat vlastní podmáslí, stačí zahrnout 1 polévkovou lžíci octa nebo dokonce citronového extraktu na 1 hrnek mléka (nebo dokonce pořádnou pleťovou vodu nebo dokonce padesát procent stejně jako padesát procent) Pokud mám skutečně k dispozici padesát procent i padesát procent, vyberu si k využití, protože nejlépe napodobuje hustotu podmáslí.
Tip 2: V nádobě na nářadí zcela osušte složky: 3 C mouka, 1 ½ lžičky prášku na vaření, ¾ hydrogenuhličitanu sodného a také ¾ soli; rezervovat a třídit.
Tip 3: Ve velké mixovací nádobě rozdrťte ¾ C máslo spolu s elektrickým mixérem po dobu 30 sekund. Přidejte 2 ⅔C cukru a také 2 lžičky vanilky; porazit až do účinné integrace.
Tip 4: Zahrňte vaječné bílky a také porážku na středně vysoké po dobu 3 minut. V současné době máte vlastně základ těsta.
Tip 5: Střídavě včetně směsi mouky a směsi podmáslí pokaždé asi ⅓. Porážka se snižuje po každém vylepšení až do účinné integrace.

JAK UDĚLAT VAŠE PÁNVY, ABY SE DORT NESLEPIL!
Pokud ve skutečnosti vytváříte rozdělený dort, jako je na obrázku, konečným bodem, který si přejete, je ve skutečnosti váš dort zůstat u pánví. Abych zaručil, že dort nezůstane na dortových pánvích, provedu 2 body:

Mapa a také sbírka všech dob nízké pánve spolu s pergamenovou zprávou.
Nastříkejte okraje spolu s vysoce kvalitním nepřilnavým sprejem, jako je PAM. Můžete také snadno provádět vlastní techniku ​​másla/mouky. Přesto PAM pracuje mnohem rychleji a jednodušeji.
Vařte na předehřátém sporáku 30-35 minut, nebo dokonce tak dlouho, dokud se párátko nezdá čisté. Po provedení okamžitě chyťte přímo do lednice s mrazákem, aby byla zajištěna vlhkost, pokud to není možné, úžasné na kabelových poličkách po dobu minimálně 10 minut před odstraněním koláčů pocházejících z pánví.

JAK VRSTVIT SVŮJ BÍLÝ DORT
Vzhledem k tomu, že váš dort je skutečně úžasně upečený a vychlazený, připravíte se na hromadu tohoto chudáka!

PLÁVA
Budete si přát mít skutečně HODNĚ polevy. I LOVE LOVE MILUJU tuto máslovou polevu, ale jak již bylo uvedeno výše, můžete snadno nastavit bílý dort spolu s prakticky jakýmkoli typem chuti polevy! Cokoli vyberete níže, jsou ve skutečnosti mé návrhy:

Určitě jej budete chtít zdvojit na dělený dort. Proto bez ohledu na to, jaký pokrm použijete, zajistěte si vlastní kolem 8 hrnků moučkového cukru a také hrnek másla/tuku a tak dále.
Stejně tak dbám na to, aby byla poleva skutečně na silnější straně – proto se ujistěte, že k ní rozhodně nepatří nadměrné mléko nebo dokonce vaše máslo nebo dokonce poleva budou také útulné.

VRSTVENÍ DORTU
Na dortový talíř dejte do středu 1-2 lžíce polevy. Zahrňte svou počáteční úroveň a vycentrujte ji.

Zahrňte hustý, charitativní cyklus polevy na hranici dortu.
Můžete snadno vyplnit zaměření spolu se spoustou polevy navíc, sladkostmi nebo dokonce mnou preferovanou NÁPLNÍ Z ČERSTVÉHO OVOCE.
Zahrňte svou 3. a poslední úroveň směrem k dortu, stejně jako se v současné době připravujete na to, abyste mohli začít polevit celý venku.

Začnu laskavým roztíráním polevy kolem dortu. Vyplňování zlomenin, stejně jako řešení jakéhokoli typu odhalujícího dortu. Když má dort skutečně dobrou hustou semi-rovnoměrnou úroveň polevy, použiji přímou zdlouhavou stranu, jako je tento dortový škrábanec, k obcházení celého dortu, stejně jako stejnoměrné změkčení náplně. To vytváří polevu dortu vítr!!

Zahrňte jakýkoli typ polevy, kapky, postřiky nebo dokonce udržujte to velmi výrazné a snadné. Jednoduše se ujistěte, že budete provádět dobré položky dimenze titanu, protože nebudete mít možnost přestat konzumovat!

Nathan Evans